Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > В одному із закладів Білої Церкви спалахнув скандал: співали пісні про Москву російською
В одному із закладів Білої Церкви спалахнув скандал: співали пісні про Москву російською
Субота 20 Травня, 2023

У п’ятницю, 19 травня, у Білій Церкв у місцевому закладі “Феліні”, що розташований на бульварі Олександрійський, 41, розгорівся скандал через російські пісні.

За словами Вікторії Назарової, відвідувачки закладу, у фонотеці закладу майже неможливо знайти українських виконавців, натомість величезний вибір музики країни-агресора.

Як розповіла дівчина, за столиком поруч відпочивала компанія, яка співала у караоке російські композиції, серед яких була пісня з текстом “город мой, москва”.

Це стало останньою краплею й відвідувачка разом із подругою намагалися пояснити чоловіку недоречність обраного репертуару, спочатку цілком нормально, а згодом і у більш грубій формі.

Як воно, співати таке лайно в країні, в якій йде війна, де гинуть найкращі?”, – переповіла свої претензії жінка, на що їй почали грубити та навіть викликали наряд поліції.

Натомість дівчата у відповідь написали заяву на заклад та на чоловіка з неадекватною поведінкою.

Авторка посту також зауважила, що ніхто з персоналу за них не заступився, лише сказали, що до них нібито постійно приходять військові та співають російських пісень.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors