В індустріальному парку “Біла Церква” відбудеться відкритий діалог представників бізнесу та влади

індустріальний парк біла церква, іп біла церква

28 вересня о 10:30 в індустріальному парку «Біла Церква» відбудеться відкритий діалог представників бізнесу та влади: «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва». 

На заході обговорюватимуть такі питання:

  • Чому необхідно створювати та розвивати виробничі екосистеми та виробництва в Україні?
  • Чому в цьому процесі важливі колаборації держави та бізнесу?
  • Як новий законопроєкт «Про індустріальні парки» (реєстр. номер 4416-1) сприятиме розвитку таких парків та поступовому відновленню промислового сектора України? 

О 13:00 відбудеться преспідхід за участі Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, засновника холдингу UFUTURE та індустріального парку «Біла Церква» Василя Хмельницького та заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової. 

Також заплановано екскурсію Індустріальним парком для представників ЗМІ.

Серед спікерів: засновник холдингу UFUTURE та індустріального парку «Біла Церква» Василь Хмельницький, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку  Дмитро Наталуха, заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова, а також міжнародні експерти та представники бізнесу. 

Дата та час заходу: 28 вересня, 10.30. 

Преспідхід: 13.00

Локація: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 150, індустріальний парк «Біла церква», завод Plank Electrotechnic.

Організатори заходу: індустріальний парк «Біла Церква» та Київський міжнародний економічний форум за підтримки стратегічних партнерів — холдингу UFUTURE, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства економіки України, Офісу реформ Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Також партнерами заходу є Координатор проєктів ОБСЄ в Україні та CMD-Ukraine.

Рекомендовано для Вас