В Білій Церкві на знак протесту спалили авто

Не дивлячись на численні протести та вимоги власників автівок на іноземній реєстрації прийняти закон з адекватними умовами розмитнення авто, нинішні народні обранці відхилили законопроект 2342, зареєстрований у Верховній Раді 30 жовтня, який мав би врегулювати питання розмитнення авто та зробити його доступним.

Про це говориться в сюжеті телеканалу TRKBESTBC.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Натомість нардепи проголосували за законопроект 2288, відтермінувавши штрафи за порушення правил розмитнення автівок до 1-го січня 2020року.

Тому, якщо Президент України підпише ці зміни до Митного кодексу, вже з 1-го січня власникам автівок на євро номерах доведеться сплачувати штрафи від 85 до 170 тисяч гривень, ще й розпрощатися з авто, якщо термін його перебування на території України більше одного місяця.

Таке м’яко кажучи хамське відношення до людей, та вкотре не виконані обіцянки стали останньою краплею, та змушує власників так званих «євроблях» до більш радикальних дій, як наприклад, у Білій Церкві.

Схоже що власники автівок на євро номерах налаштовані рішуче, адже вже втомилися від багаторічних обіцянок адекватно врегулювати питання розмитнення автомобілів.

Тому у випадку якщо цей закон вступить у силу, то очевидно, що акції протестів стануть більш радикальними.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас