Усі кладовища Білої Церкви у поминальні дні будуть закриті

поминальні дні біла церква

У поминальні дні всі кладовища Білої Церкви за рішенням виконавчого комітету будуть закриті. Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.

Відтак будуть закритими кладовища «Сухий Яр», «Нове Київське № 1», «Нове Київське № 2, № 3», «Старе Зарічанське», «Нове Зарічанське», «Старе Київське» на в’їзд та вхід для відвідування у дні: 25, 26, 27, 28 квітня 2020 року.

Біля входів на кладовищах будуть становлені інформаційні таблички, з прийнятим рішенням виконавчого комітету про їхнє тимчасове закриття.

Відвідування кладовищ міста Біла Церква для спомину померлих можна буде здійснювати після закінчення дії обмежувальних заходів-карантину.

Присутнім на похованні та особам, які здійснюють ритуальні обряди та заходи перед похованням, буде дозволено перебувати на кладовищі, за умови забезпечення засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, у кількості не більше ніж 10 осіб біля однієї могили.

25, 26, 27, 28 квітня 2020 року будуть проводитись посилені заходи із забезпечення охорони громадського порядку на територіях кладовищ «Сухий Яр», «Нове Київське № 1», «Нове Київське № 2, № 3», «Старе Зарічанське», «Нове Зарічанське», «Старе Київське».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас