Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Умєров про можливі відставки Залужного й Наєва: на сьогодні такого питання немає
Умєров про можливі відставки Залужного й Наєва: на сьогодні такого питання немає
Вівторок 12 Грудня, 2023

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що наразі питання про можливі відставки головнокомандувача Збройних сил України (ЗСУ) Валерія Залужного й командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва не обговорюється.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

“У цьому плані питання таке не стоїть. Я знаю, його розхитують і внутрішньо, і зовнішньо… Ми завжди жартуємо над цим питанням із Валерієм Федоровичем (Залужним – ІФ-У). Кажу: “А цього разу хто звільняє тебе?” Тобто в цьому плані я завжди відкритий: якщо є такі питання, повідомлятиму негайно. Таких питань немає. Були перехідні щодо деяких командувачів”, – сказав Умєров на брифінгу у вівторок, відповідаючи на запитання журналістів щодо можливих кадрових змін у командуванні Збройних сил України та відставок головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного і командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва і чи вносив міністр відповідні подання.

За його словами, “таких питань, які росіяни або наші вороги хочуть розхитати, немає”.

“Я п’ятий міністр на цій посаді, напевно. Головком – я не знаю, який (за рахунком – ІФ-У) він був. Тобто всі змінюються. Усі абсолютно змінюються. Усе, що треба для перемоги, ми будемо робити. Але на сьогодні такого питання (про відставки Залужного і Наєва – ІФ-У) немає”, – додав Умєров.

Водночас він зазначив, що у військовому компоненті завжди бувають зміни, тобто “ротації, зміни, іноді – регенерація, хтось переводиться в резерви”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors