Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Українців попередили про масові відключення електроенергії: у Білій Церкві не курсуватимуть тролейбуси
Українців попередили про масові відключення електроенергії: у Білій Церкві не курсуватимуть тролейбуси
Середа 19 Жовтня, 2022

Сьогодні енергосистема України черговий раз зазнала ракетних атак Російської Федерації. До сьогоднішнього вечора спеціалісти знайшли можливість не запроваджувати обмеження для споживачів. Але завтра 20 жовтня по всій Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання з 7:00 ранку до 22:00 вечора.

Про це повідомили в НЕК “Укренерго”.

Завтра, 20 жовтня у Білій Церкві рух тролейбусів здійснюватися не буде з метою економії електроенергії!

Пресслужба Білоцерківської МТГ: 

?20 жовтня по всій Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Звертаємось до всіх жителів громади, керівників підприємств та організацій, починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Прохання до керівників АЗС, магазинів тощо – вимкніть, будь ласка, рекламні вивіски, щити, борди та все те, що суттєво не впливає  на роботу ваших закладів.

Наголошується, що відключення будуть почергові – тривалість черги також визначає обленерго, але не більше 4 годин.

“Це вимушений крок. З 10 жовтня українська енергосистема зазнала атак ворога більших, ніж за 8 місяців війни. Після атаки 10 жовтня ми відновили енергопостачання за 2 дні. З 13 жовтня диспетчерський центр “Укренерго” не застосовував графіків примусових обмежень. Сьогодні, 19 жовтня, ворог, який не може конкурувати на полі бою з ЗСУ, знову атакував цивільну енергетичну інфраструктуру. Тому завтра ми застосуємо контрольовані прораховані обмеження споживачів, які ми маємо здійснити, щоб система працювала збалансовано”, – наголосили в компанії.

Українцям радять до завтра, до 7.00 ранку, мати заряджені телефони, пауербанки, запас води, ліхтарики і батарейки до них.

“Причина завтрашніх обмежень – дефіцит потужності в системі. Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше. Намагатимемось інформувати вчасно. Дякуємо, що ви всі тепер трохи енергетики”, – зазначили в НЕК “Укренерго”.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors