Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Українські міста отримали 95 тонн гуманітарної допомоги
Українські міста отримали 95 тонн гуманітарної допомоги
Субота 26 Березня, 2022

Цього разу до Дніпропетровської області та Запоріжжя прибули автопотяги з тридцяти тонним вантажем гуманітарного призначення. Вантажі направлено в межах спільних гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.

За словами командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, допомога складається з генераторів автономного енергозабезпечення, медикаментів, їжі довготривалого зберігання та дитячого харчування.

– Допомога надійшла з Греції та Італії. Підтримка України міжнародною спільнотою допомагає боротися нам з російським агресором. Ми щиро вдячні нашим партнерам за цю підтримку, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що вантажі передано благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» керівницею якого є Ольга Чуйко.

Доставка гуманітарної допомоги здійснювалася «Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України – АсМАП» на чолі з президентом Леонідом Костюченко у тісній координації з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, а також обласними військовими адміністраціями відповідних регіонів.

– П’ять українських міст вже отримали майже 95 тонн вантажів гуманітарного призначення і на цьому ми не будемо зупинятися, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors