Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Україна запроваджує візовий режим для громадян рф — Зеленський
Україна запроваджує візовий режим для громадян рф — Зеленський
П’ятниця 17 Червня, 2022

Президент України Володимир Зеленський запропонував Кабінету Міністрів переглянути режиму в’їзду російських громадян на територію України.

Згідно із запланованим рішенням, візовий режим почне діяти вже з 1 липня 2022 року.

Про це повідомив Зеленський.

У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України. 
І сьогодні Кабмін має ухвалити це важливе рішення – Постанову «Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації та застосування деяких міжнародних договорів України з Російською Федерацією».
Згідно із запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ
“, – Володимир Зеленський.

Ще до повномасштабного вторгнення рф на сайті президента України була петиція, яка пропонувала заборонити чи обмежити російським громадянам в’їзд на територію країни. 11 листопада 2021 року вона набрала необхідні 25 тисяч голосів. Зареєстрували її 2 листопада, тобто необхідні голоси звернення набрало за неповних 9 діб.

У травні 2022 року Зеленський підтримав цю петицію. «На тлі повномасштабної російської агресії порушене питання є важливим і нагальним, відтак необхідність посилення режиму контролю за в’їздом громадян рф на територію України підтримую», — зазначив тоді Зеленський. 

Нагадаємо, безвізовий режим між Україною та рф діяв із 1997 року.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors