Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Україна не бачить ознак підготовки наступу з Білорусі – Міноборони
Україна не бачить ознак підготовки наступу з Білорусі – Міноборони
Вівторок 21 Червня, 2022

На сьогодні ознак підготовки повторного наступу з території Білорусі не спостерігається, але потенційно така загроза зберігається, тому українська армія тримає там війська.

Про це в ефірі інформаційного телемарафону розповів речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

“Загроза з боку Білорусі ніколи не спадала. Але для того, щоб з території цієї країни знову розвинути наступ, потрібно створити потужне наступальне угруповання. Ми це вже бачили в перші тижні повномасштабного російського вторгнення. Саме через недружні дії Білорусі, Росія так швидко опинилася на околицях Києва. Але тоді було створено дуже потужне угруповання. Зараз такого угруповання ми не бачимо”, – зазначив Мотузяник.

При цьому він додав, що дії ворога змушують українську сторону тримати війська на кордоні з Білоруссю.

“Така російська тактика станом на сьогодні: основний удар Луганщина, Донеччина, решта – постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони примушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо, що щойно ми звідти заберемо підрозділи, вони можуть здійснити повторний наступ. У найближчій перспективі ми цього не бачимо, але ми вимушені укріплювати цей напрямок”, – підкреслив Мотузяник.

16 червня секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що президент Володимир Зеленський доручив перевірити готовність до оборони у чотирьох областях в разі вторгнення в Україну з території Білорусі.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors