Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У ЗСУ розповіли, як проходитиме мобілізація найближчим часом
У ЗСУ розповіли, як проходитиме мобілізація найближчим часом
Середа 8 Червня, 2022

Непідготовлені військовозобов’язані, без досвіду проходження військової служби або підготовки на навчальних зборах, направляються в навчальні центри.

Оголошена у лютому 2022 року через повномасштабну війну з РФ мобілізація триватиме ще мінімум до серпня.

Про це розповіли у прес-службі Сухопутних військ ЗСУ.

Зазначається, що враховуючи необхідність якості комплектування військових частин бойового складу, виникла потреба у наборі фахівців дефіцитних спеціальностей з досвідом проходження військової служби.

У першу чергу при мобілізації надається перевага мотивованим, з високими морально-діловими якостями і відповідною підготовкою громадянам.

А ось тих, хто не служив, чекають курси у навчальних центрах, де їх навчають необхідним спеціальностям.

Тих, хто не служив, призивають до навчальних центрів, щоб пройти курси з метою їхньої підготовки за необхідними спеціальностями.

Є і категорія добровольців, які не дочекалися повісток. Вони можуть за власним бажанням звернутися до РТЦК або до військової частини, яку обрали, потім їх можуть призвати туди. Військовозобов’язані з досвідом військової служби або ті, хто залучався на навчальні збори раніше, можуть бути направлені одразу у військові частини.

“Непідготовлені військовозобов’язані, без досвіду проходження військової служби або підготовки на навчальних зборах, направляються для підготовки. Вони навчаються в спеціалізованих центрах (полігонах), на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ (офіцери запасу)”, – пояснили в ЗСУ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors