Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > У Житомирській області екіпаж установки Gepard збив усі повітряні цілі, які зайшли в зону його ураження — Сергій Наєв
У Житомирській області екіпаж установки Gepard збив усі повітряні цілі, які зайшли в зону його ураження — Сергій Наєв
Середа 6 Вересня, 2023

Екіпаж зенітно-артилерійської установки Gepard збив усі повітряні цілі, які зайшли в зону його ураження у Житомирській області.

Про це повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв у середу, 6 вересня.

За його словами, це сталось під час повітряних нападів 19 та 30 серпня.

Наєв зазначив, що слід розуміти, що це лише п’ять ворожих шахедів, але вони могли нанести дуже велику шкоду як цивільному населенню, так і об’єктам критичної інфраструктури.

Пресслужба командування Об’єднаних сил ЗСУ з посиланням на слова командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергія Наєва:

Чим більше західні партнери передають Україні засобів протиповітряної оборони, тим успішніше виконання поставлених завдань нашими військовослужбовцями.

Як зазначив командувач, у Північній операційній зоні питанням прикриття об’єктів критичної інфраструктури від ударів з повітря приділяється дуже велика увага. 

–  Ми вживаємо всіх заходів з посилення системи протиповітряної оборони. Зокрема на Житомирщині під час повітряних нападів 19 та 30 серпня екіпаж зенітно-артилерійської установки «Гепард» збив усі повітряні цілі, які зайшли в зону його ураження. Слід розуміти, що це лише п’ять ворожих «шахедів», але вони могли нанести дуже велику шкоду як цивільному населенню, так і об’єктам критичної інфраструктури, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.  

Під час зустрічі з екіпажем зенітно-артилерійської установки, командувач подякував бійцям і наказав, щоб у подальшому вони так само із стовідсотковою ефективністю виконували завдання з прикриття українського неба. Він підкреслив, що, крім машини, є люди та їхній професіоналізм. 

–  Наше завдання – продовжувати захищати українських громадян, українську землю й українські цивільні об’єкти. Ми робимо все для того, щоб збільшити ефективність системи протиповітряної оборони. Зокрема створюємо нові мобільні вогневі групи, які працюватимуть на тих чи інших загрозливих напрямках, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що зенітно-артилерійська установка «Гепард», вироблена в Німеччині, здатна збивати не тільки «шахеди», а й  крилаті ракеті. Ця установка має свою окрему радіолокаційну станцію, яка дозволяє їй виявляти ворожі цілі в повітрі.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors