Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Афіша > У цей вечір розквітнуть жоржини. Співачка Наталія Бучинська презентує нову концертну програму у Білій Церкві
У цей вечір розквітнуть жоржини. Співачка Наталія Бучинська презентує нову концертну програму у Білій Церкві
П’ятниця 15 Березня, 2024

Пориньте у світ величі рідної культури! Народна артистка України, співачка Наталія Бучинська 29 березня виступить у Білій Церкві із великою сольною програмою. Вечір обіцяє стати особливим для усіх прихильників української музики та таланту артистки. Подія відбудеться у ПК Росава та розпочнеться о 19:00, повідомили організатори VINIL concert agency.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

У цей вечір Наталія Бучинська представить програму під назвою “Жоржини”, яка готує спеціально для жінок і всіх, хто цінує красу та музику. У своєму зверненні до глядачів, артистка наголошує: “Кожна українка – це прекрасна квітка. Чи це маленька дівчинка, чи мати, чий син боронить рідний край, чи бабуся, котра веде холодним ранком внука у садок, – саме вони і є тими чудовими українськими квітами – жоржинами”.


Програма вечора буде різноманітною та включатиме сердечну лірику, відкоректована війною, адже лінія жіночої долі є оберегом героїчної історії України. Також у цей вечір звучатимуть запальні танцювальні композиції та українські народні пісні, які торкнуться до душі кожного присутнього.

“Концертна програма «Жоржини» – це живий звук, несподіванки, сюрпризи та дві години прекрасної української пісні! Ви варті того, щоб почути краще, своє, миле серцю і душі, а також поспівати з улюбленою Народною артисткою України Наталією Бучинською. Не пропустіть зустріч з прекрасною українською піснею!”, – запрошують на подію організатори VINIL concert agency.

Квитки на подію за посиланням:
https://bilatserkva.karabas.com/ua/nataliya-buchinska-17/order/  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors