Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Північній операційній зоні наші воїни тренуються висувати протидиверсійний резерв — Сергій Наєв (Відео)
У Північній операційній зоні наші воїни тренуються висувати протидиверсійний резерв — Сергій Наєв (Відео)
Четвер 18 Січня, 2024

У Північній операційній зоні триває підготовка протидиверсійних і протидесантних резервів.

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Станом на сьогодні ситуація на північному кордоні стабільна. Накопичення сил ворога не помічаються. Військове командування та військовослужбовці цілодобово працюють над покращенням своїх навичок, аби зупинити ворожі наміри.

Зокрема у Північній операційній зоні триває підготовка протидиверсійних і протидесантних резервів.

Військовослужбовці вчаться протидіяти умовному ворогу із залученням безпілотної авіації, виставляли вибухові інженерні загородження, створювати спостережні пости та висувати протидиверсійний резерв. 

Все це необхідно для постійної підтримки бойової готовності та навченості особового складу.

В пресслужбі Командування об’єднаних Сил ЗС України додали, що З початку 2024 року російські диверсійно-розвідувальні групи намагались зайти п’ять разів на прикордоння Чернігівщини та Сумщини.

Про це розповів командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час відвідання заходів бойової підготовки на Чернігівщині.

За його словами, останнім часом зростання рівня загрози на Київському напрямку військове командування не спостерігає. 

– Що буде надалі – будемо спостерігати за ворогом, своєчасно робити висновки, доповідати вищому командуванню та посилювати себе додатковими силами у разі, якщо таке почне відбуватися, – повідомив командувач.

Він додав, що станом на сьогодні ситуація на північному кордоні стабільна. 

– Накопичення сил ворога не помічаються. Військове командування та військовослужбовці цілодобово працюють над покращенням своїх навичок, аби зупинити ворожі наміри, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач також зазначив, що зараз у Північній операційній зоні триває підготовка протидиверсійних і протидесантних резервів.  Військовослужбовці вчаться протидіяти умовному ворогу із залученням безпілотної авіації, виставляли вибухові інженерні загородження, створювати  спостережні пости та висувати протидиверсійний  резерв. 

– Все це необхідно для постійної підтримки бойової готовності та навченості особового складу, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors