У МОН пропонують відправити школярів на канікули з 15 жовтня

Осінні канікули

12 жовтня МОН має намір підготувати і надіслати рекомендаційний лист щодо цього до всіх закладів загальної середньої освіти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

У міністерстві пропонують встановити осінні канікули в школах з 15 до 30 жовтня.

Про це 11 жовтня написав у своєму телеграмі тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Завтра МОН має намір підготувати і надіслати рекомендаційний лист щодо цього до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території).

“Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)”, – додав Шкарлет.

За його словами, він разом із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим має намір подавати таку ж пропозицію від МОН і МОЗ “на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду вже 13 жовтня”.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ і головного державного санітарного лікаря, наголосив Шкарлет.

Раніше сьогодні про те, що канікули в школах мають початися раніше, а вищі навчальні заклади в Україні тимчасово переведуть на дистанційне навчання, повідомив у фейсбуці Михайло Радуцький, голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування.

За його словами, такі рішення ухвалили під час останньої наради у президента України. Коли саме відбулася ця нарада, Радуцький не уточнив.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас