У Київській облраді сформувалася коаліція “Слуг народу”, “ОПЗЖ” та “Батьківщини” – нардеп

Київська обласна рада

У новообраній обласній раді Київської області фактично утворилася коаліція партій “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя” та “Батьківщина” про це свідчать синхронні дії керівництва цих фракцій під час обрання голови облради.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомили народний депутат із фракції “Європейська солідарність” Вікторія Сюмар та пресслужба партії “За Майбутнє“.

“Фактично коаліція, яка тут існує, – “Слуга народу”, “Батьківщина”, “ОПЗЖ” – не довіряють своїм депутатам, тому виступили проти початкового бюлетеня, де було двоє кандидатів. Через недовіру до власних депутатів і маючи таке завдання, очевидно, від Офісу президента провести свого кандидата від “Слуги народу” Склярова, це відбувається під наглядом і окремими бюлетенями”, – розповіла Сюмар.

“У Київській обласній раді сформувалася коаліція з фракцій «Слуга народу», «Батьківщина» і ОПЗЖ. Можливо, вона ситуативна, можливо – ні. Однак ці фракції, а точніше їхнє керівництво, синхронно діяли під час обрання голови облради. Керівники цих фракцій домовилися протиснути кандидата від «слуг» Олександра Склярова.

Депутати партії «ЗА МАЙБУТНЄ» позиватимуться до суду проти організаторів цих махінацій”, – Київщина ЗА Майбутнє.

Головою Київської обласної ради обрано представника «Слуги народу» Олександра Склярова, який є першим заступником голови обладміністрації.

Перед цим депутати проголосували за внесення змін в бюлетені, лишивши в ньому лише прізвище Склярова.

За Склярова шляхом таємного голосування проголосували представники «Слуги народу», «Батьківщини» та ОПЗЖ. Він отримав 44 голоси при необхідних 43.

Його єдиний суперник – Ярослав Москаленко з фракції «За майбутнє» – вже після початку голосування взяв самовідвід і пообіцяв оскаржувати результати голосування.

Крім того депутат Київської облради Ярослав Москаленко звинуватив партію «Слуга народу» в торгівлі посадами. Таким чином він відповів на звинувачення Олександра Корнієнка, який заявив про ймовірний підкуп депутатів на виборах глави ради.

Москаленко стверджує, що «Слуга народу» пропонує депутатам облради посади в обмін на підтримку їхнього кандидата на посаду голови облради.

“Чи володіє пан Корнієнко інформацією, що в обмін на посаду голови Київської облради партія Слуга народу сьогодні торгує посадами в Київській ОДА і в уряді? Чому Корнієнко мовчить, що в обмін на підтримку представника Слуги народу Олександра Склярова, партії Батьківщина пообіцяли посаду заступника міністра розвитку громад і територій, яку повинна зайняти Ганна Старикова, а також посаду першого заступника Київської облдержадміністрації? Посада заступника голови облради і начальника департаменту інфраструктури та транспорту обіцяна представникам ОПЗЖ Валерію Ксьонзенкові і Юрію Чередниченкові відповідно“, – заявив Москаленко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас