Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Києві розпочали підготовку до встановлення новорічної ялинки: якою буде головна ялинка країни (Фото)
У Києві розпочали підготовку до встановлення новорічної ялинки: якою буде головна ялинка країни (Фото)
Понеділок 7 Листопада, 2022

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що, попри на війну, в столиці буде встановлена головна новорічна ялинка країни. Цього року не буде традиційних святкувань, концертів та ярмарку зі скупченням людей, але буде ялинка як символ Нового року та Різдва.

Поки не відомо, де саме в столиці цього року поставлять ялинку, але вже розпочато роботу по підготовці до її встановлення. 

“Зараз вивчаються всі можливості по встановленню головної ялинки. Обговорюються різні варіанти. Мер підтвердив, що ялинку буде встановлено. Ми працюємо, шукаємо партнерів і спонсорів, готуємось. Ескіз ялинки вже розроблено. Можу сказати, що цього разу ялинка буде не про новорічне диво. Цього року зовсім інша історія”, – розказав президент Folk Ukraine Ігор Добруцький, організатор новорічного свята на Софійській площі.

Він уточнює, що розроблено декілька варіантів ескізів, якою може бути головна новорічна ялинка 2022-2023. Один із них ви можете побачити на ілюстрації.

Ялинка прикрашена іграшками в кольорах національного прапора, а також квітами і свічками. На маківці замість різдвяної зірки – тризуб.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors