Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Кремля є три сценарії ведення війни в Україні – розвідка США
У Кремля є три сценарії ведення війни в Україні – розвідка США
Середа 15 Червня, 2022

Розвідка стверджує, що Росія зазнала втрат у розмірі до третини своїх сухопутних військ, проте намагатиметься досягти нових успіхів.

Станом на середину червня вторгнення Росії в Україну підійшло до ключової точки й надалі ведення війни РФ може розвиватися за трьома сценаріями.

Про це повідомляє CNN з посиланням на аналітиків розвідслужб США.

Як пише видання, в США побоюються, що Путін зрештою зможе використовувати захоплену частину території України як плацдарм для подальшого просування.

За інформацією видання, зараз розглядаються три можливі сценарії:

Сценарій 1:

Росія може продовжувати покроково домагатися незначних успіхів на Донбасі. Це означає постійні локальні наступи та, можливо, повільне просування вперед через перевагу в чисельності артилерії та особового складу.

Сценарій 2:

Фронт може зупинитися і залишатися нерухомим на місяці, якщо не на роки. Це призведе до величезних жертв з обох боків, а для Заходу значно посилить загрозу наростання кризи через виснаження світової економіки.

Сценарій 3:

Цей сценарій вважають малоймовірним. Він, полягає в тому, що президент країни-агресора Путін вирішить переглянути найближчі завдання вторгнення, оголосити про “перемогу” і спробувати мінімізувати військові дії.

У зв’язку з тим, що в України поки немає достатніх ресурсів для масштабного контрнаступу на Донбасі, ініціатива у веденні бойових дій на цьому фронті, як і раніше, залишається за Росією і вибір сценарію робиться Кремлем.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors