Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Києві за участю Сергія Наєва відкрили Гарнізонний храм святого Миколая (Відео)
У Києві за участю Сергія Наєва відкрили Гарнізонний храм святого Миколая (Відео)
Неділя 1 Жовтня, 2023

У Києві в неділю, 1 жовтня, з нагоди Дня захисників та захисниць України та свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулося відкриття Гарнізонного храму святого Миколая. Першу Божественну літургію провів митрополит Іоан.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомили в пресслужбі Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

Сьогодні з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулося відкриття Гарнізонного храму святого Миколая у Києві, де вперше пройшла Божественна літургія.

Літургію очолив архієрей Православної церкви України, голова Синодального управління військового духовенства, митрополит Іоан (Яременко). До молитви долучились командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, військовослужбовці, які боронять північні кордони нашої держави, жителі та гості столиці.

– Багато років тому наші пращури також боролися за свободу та незалежність України. Дуже символічно є те, що зараз також відбувається ця боротьба за прагнення жити на своїй Богом даній землі. Той народ, у жилах якого тече прагнення до волі, ніколи не можливо поневолити, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що українці завжди шанували та будуть продовжувати шанувати своїх захисників, і захисниць.

– Ми повинні усвідомити, що тільки разом і спільними зусиллями зможемо здобути перемогу над ворогом, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за захисників України, за український народ, за скоріше звільнення країни від нашестя чужинців. Також митрополит Іоан поблагословив присутніх та помолився за усіх, хто постраждав внаслідок російської агресії.

– Щоденно ми підносимо молитви за успіх справ наших військових, за наближення перемоги над кремлівською тиранією та за тривалий справедливий мир. Ми просимо допомоги для наших новітніх героїв, просимо зцілення для поранених, визволення з неволі полонених. Ми з вічною вдячністю вшановуємо тих, хто віддав життя за Україну, – зауважив митрополит Іоан.

На завершення Божественної літургії, командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв передав освячений список однієї із чудотворних ікон Покрови Богородиці бійцям окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors