У Білоцерківському районі складено 135 протоколів та 28 приписів порушникам карантинних вимог

порушники карантину біла церква, порушники карантину білоцерківський район, рейди білоцеркивщиною, рейди білоцерківський район, перевірки дотримання карантинних вимог білоцерківщина, порушники карантинних вимог білоцерківський район, порушники карантинних вимог білоцерківщина

Спільні рейди з числа працівників Нацполіції та Держпродспоживслужби засвідчили сумну тенденцію щодо подальшого ігнорування окремими суб’єктами господарювання правил карантину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Впродовж минулого тижня було провено 66 перевірок, за результатами яких складено 28 приписів та 9 протоколів про адміністративні правопорушення.

Ще 35 адмінпротоколів через недотримання карантинних обмежень було складено працівниками Нацполіції, патрулі яких окремо проводили перевірки громадського транспорту та місця скупчення громадян. Найбільше правопорушень було зафіксовано у Тетіївській та Ставищенських громадах.

Також працівники батальйону патрульної поліції в м. Біла Церква ДПП УПП Нацполіції України здійснювали контроль за станом дотримання правил карантину у міжміському транспорті на автодорозі Київ-Одеса. За результатом перевірок було виявлено правопорушення, про що складено 91 протокол. Про це голові адміністрації доповів т.в.о. заступника командира батальйону Микита Гаврилов.Окрім перевірок представники правоохоронних органів продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання карантинних обмежень як важливого елемента протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Позитивну роль відіграє і долучення громадськості до цього процесу. Так, в окремих громадах району вже запроваджене спільне патрулювання представників Нацполіції і громадських формувань. Особливо актуальною є така співпраця у вихідні та святкові дні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас