Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білоцерківській міській лікарні №4 виявили низку порушень — Уповноважений ВР з прав людини
У Білоцерківській міській лікарні №4 виявили низку порушень — Уповноважений ВР з прав людини
Вівторок 10 Жовтня, 2023

Співробітники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму спільно відвідали Білоцерківську міську лікарню №4 та виявили низку порушень. Про це повідомили на сайті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Під час відвідування скарг на наявність катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання стосовно пацієнтів лікарні не надходило.

Водночас виявлені наступні порушення прав пацієнтів:

Групою НПМ встановлено порушення процедури фіксації пацієнтів: відсутнє окреме облаштоване приміщення, як наслідок, медичні працівники здійснюють процедуру за присутності інших пацієнтів, також використовуються ліжка, які не відповідають належним терапевтичним умовам.

Палати, де перебувають пацієнти, мають недостатню площу (ліжка  стоять майже впритул) та не забезпечені меблями в достатній кількості. Приміщення лікарні потребують ремонту, зокрема наявні потріскані поверхні стін, пошкоджена штукатурка тощо.

У деяких палатах неутеплені вікна, як наслідок пацієнти відчувають низьку температуру в приміщеннях вранці та вночі. При цьому палати не забезпечені гарячим водопостачанням.

Також у графіку прийому їжі встановлений значний проміжок часу між вечерею та сном пацієнтів, що може призводити до ситуації, коли пацієнти вимушені засинати з відчуттям голоду.

Групою НПМ встановлено, що не усі обмеження, які застосовуються до пацієнтів, фіксуються лікарями в їхній медичній документації.

Приміщення лікарні не пристосовано для  маломобільних груп населення (відсутні поручні та пандуси в достатній кількості). У лікарні відсутня належно облаштована протипожежна система (датчики диму та внутрішні протипожежні крани).

З метою усунення порушення прав людини Уповноваженим буде скеровано до компетентних органів відповідні акти реагування для вжиття заходів щодо поновлення прав засуджених осіб та недопущення їх порушень у подальшому.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors