Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білоцерківській міській лікарні №2 планують відкрити реабілітаційне відділення на 25 ліжок
У Білоцерківській міській лікарні №2 планують відкрити реабілітаційне відділення на 25 ліжок
П’ятниця 17 Березня, 2023

14 березня Білоцерківську громаду з робочим візитом відвідав заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк. Разом із в.о. директора Департаменту охорони здоров’я КОВА Василем Кравченком вони побували в КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №2», де планується відкриття реабілітаційного відділення на 25 ліжок.

У ході поїздки також провели засідання робочої групи з реабілітації на чолі з Віталієм Власюком. Під час заходу учасники підбили підсумки розвитку реабілітаційної допомоги населенню Київської області. Так, Київщина має позитивну динаміку збільшення кількості ліжок, а саме до 770 ліжок за всіма напрямами реабілітаційної допомоги.

Крім того, під час засідання робочої групи присутні сформували перспективи подальшого розвитку галузі реабілітації в області. Серед планів – збільшити кількість ліжок до 1000 одиниць та оновити матеріально-технічне устаткування закладів охорони здоров’я.

Також у межах робочої поїздки в Білу Церкву разом із генеральним директором КНП КОР «Обласна стоматологічна поліклініка» Станіславом Поліщуком та позаштатним лікарем-стоматологом Миколою Літуном була проведена нарада щодо надання безоплатної стоматологічної допомоги для військовослужбовців Київської області.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors