Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > У Білоцерківській лікарні N2 проведуть розслідування стосовно вимагання грошей у пацієнта
У Білоцерківській лікарні N2 проведуть розслідування стосовно вимагання грошей у пацієнта
Вівторок 12 Березня, 2024

В Білоцерківській лікарні N2 проведуть розслідування стосовно аудіозапису, в якому лікар вимагав гроші у пацієнта:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Борис Смуток підняв питання, яке він підняв стосувалося аудіозапису розмови нібито між пацієнтом та лікарем міської лікарні №2, який був поширений у мережі інтернет 10 березня ц.р.

Він наголосив, що протягом 2021-2023 років депутатським корпусом та гуманітарною комісією, зокрема, підтримувалися всі програми, які стосувалися сприяння підвищення якості надання медичних послуг. Такі питання були пріоритетними. Тому вищезазначений інцидент, якщо він мав місце є вкрай обурливим. Відтак, гуманітарна комісія звертається до правоохоронних органів щодо проведення розслідування відповідного інциденту, а також до міського голови, аби зобов’язати директора КНП БМР “Білоцерківська міська лікарня №2” Ніну Головенко провести службове розслідування випадку та прозвітувати перед депутатами про результати, а також доповісти про роботу установи в цілому.

лікарн

Міський голова Геннадій Дикий зауважив, що правоохоронні органи вже повідомлені, додатково буде передано й дану заяву депутатської комісії. Також дав протокольне доручення керівнику лікарні провести перевірку вказаного інциденту в лікарні та за сім днів прозвітувати. Головний лікар має також прозвітувати про роботу медзакладу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors