У Білоцерківській лікарні 17 хворих, у 13 вже підтверджений COVID-19

у білій церкві коронавірус

У Білій Церкві станом на 26 квітня у інфекційній лікарні знаходяться 17 хворих. Із них у 13 вже підтверджений коронавірус. Ще четверо очікують на результати аналізів із обласної лабораторії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Мер Білої Церкви повідомив, що один хворий знаходиться у важкому стані. За останні дві доби до міської лікарні поступило 6 білоцерківців. Із них у трьох вже підтверджений COVID-19, ще троє жителів Білої Церкви очікують на підтвердження з обласної лабораторії.

За даними Київського обласного лабораторного центру, у Білій Церкві станом на 10:00 26 квітня 2020 року офіційно підтверджено 10 випадків COVID-19.

По всіх нових випадках зараз проводиться дезінфекція в приміщеннях, під’їздах, прибудинкових територіях. Також виїздні бригади лікарів первинної медико-санітарної допомоги зараз здійснюють відбір аналізів ПЛР всіх контактних осіб. Вони будуть доправлені до обласного центру на дослідження.

Під наглядом сімейних лікарів наразі знаходяться 83 особи, що контактували з хворими чи повернулися нещодавно з-за кордону. Їхній стан не викликає підозри.

У Київській області станом на 10.00 26 квітня 2020 року офіційно підтверджено 542 випадки захворювання на коронавірус. За добу лабораторно підтверджено 23 нові випадки.

5 – у Білоцерківському р-н (с. М. Вільшанка -1, Фурси -2, м. Узин -2);
10 – у м. Біла Церква;

На стаціонарному лікуванні – 124 особи, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 418 осіб. Із них діти – 46. Одужало – 49.

За час пандемії померло – 12 людей: 6 випадків – Києво-Святошинський район (Вишневе, с. Святопетрівське, с. Гатне, с. Тарасівка); 1 випадок – Макарівський район (с. Мостище), 1 випадок – м. Біла Церква, 1 випадок – м. Фастів, 1 випадок – м. Васильків, 1 випадок – Ставищенський район. За добу нових випадків немає.

За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 2019 підозр на COVID-19. За останню добу отримано 89 повідомлень про підозру.

Встановлено медичне спостереження за 3683 контактними особами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас