Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Відео > У Білоцерківській громаді в 2022 р. народилось понад 1 400 немовлят, з яких 10 пар двійнят
У Білоцерківській громаді в 2022 р. народилось понад 1 400 немовлят, з яких 10 пар двійнят
Четвер 5 Січня, 2023

Коли відразу дві пари очок немовлят дивляться на маму і тата, дві пари ручок стискаються в кулачки, а два сердечка б’ються для щасливих батьків це значить, що чудо відвідало оселю і у родині з’явилися двійнята. 

За дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Катерина Возненко   завітала 04 січня до молодих батьків, у яких народилися двійні та привітала їх родини з поповненням.

Минулого року в два рази більше щастя, радості та любові відразу стало у родин:

  • Сидоренка Андрія та Швець Світлани, у них народилися 2 козачки – Макарчик і Назарчик;
  • Коляди Романа та Ангеліни, їх родина повапнилася двома донечками, яких назвали Емілія та Ангеліна.

Катерина Возненко щиро привітала родини з народженням двійнят, побажала, щоб дітки росли здоровими на радість батькам у мирній незалежній Україні та разом із начальником управління молоді і спорту Олексієм Копишинським вручила мамам та татам подяки Білоцерківської міської ради,  візочки для дітей та квіти.

Минулий рік подарував нашій громаді понад 1 400 нових українців, з яких 10 пар двійнят, (7 дівчаток та 13 хлопчиків).  Народження немовлят у час війни є символічним і доленосним, додає віри у майбутнє, бо українська нація – нація стійких, духовних та волелюбних людей житиме, незважаючи ні на що.   

Вітаємо всіх батьків та бажаємо малечі міцного здоров’я.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors