Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білорусі проходять військові навчання, та Україна має достатньо сил на реагування у випадку загрози, – Сергій Наєв
У Білорусі проходять військові навчання, та Україна має достатньо сил на реагування у випадку загрози, – Сергій Наєв
Субота 23 Вересня, 2023

Станом на зараз на кордоні з Білоруссю українські Сили оборони мають достатньо сил та засобів, які знаходяться у підпорядкованих нам підрозділах для реагування на ситуацію, що існує.

Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв у своєму телеграм-каналі.

З 22 по 26 вересня на території республіки білорусь відбудеться інтенсивний період військових навчань, які проводяться на п’яти полігонах. Деякі з них наближені до державного кордону України. Буде задіяна авіація та загальновійськові підрозділи.

Звісно, військової загрози немає, але це небезпека. І Збройні Сили України завжди діють так, як навчені“, – підкреслив генерал-лейтенант.

Наєв також зазначив, що на території Житомирської області поблизу державного кордону України військові підвищили якість оборонних рубежів та позицій.

Ми, своєю чергою, підсилюємо пильність та готуємо наші сили до адекватного реагування. Це звичайна військова практика.

Ми керуємо тими силами, які є у складі стабілізаційних угруповань. У випадку зростання загрози Генеральним штабом Збройних Сил України будуть передані додаткові сили“, зазначив керманич Об’єднаних сил під час робочої поїздки по Північній операційній зоні.

Наєв також повідомив, які заходи для захисту кордону були запроваджені протягом тижня.

Протягом цього тижня вирито понад 3000 метрів окопів та траншей, прорито близько 2500 тисяч метрів протитанкового рову, викладено більше ніж 2000 відповідних мін.

Ми і надалі будемо продовжувати цю роботу задля підвищення наших оборонних спроможностей, щоб у разі чогось завжди бути готовими адекватно діяти на ворожі наміри“, – зазначив Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors