У Білій Церкві збираються реконструювати ліцей-інтернат фізкультури та спорту

спортліцей біла церква, лицей біла церква, спортивний лицей біла церква, реконструкція спортліцей біла церква

Київська облдержадміністрація за 6,74 млн гривень замовили в ТОВ “Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства” розробку відповідного проєкту. Документація має бути готовою до кінця 2022 року. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як повідомляє KV з посиланням на оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro розроблення проєктної документації по реконструкції спортліцею, який розташований по вул. Леваневского, 52/4 вартуватиме – 6,74 млн гривень.

До 31 грудня 2022 року “Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства” повинен виконати інженерно-геодезичні вишукування, проектно-вишукувальні роботи, підготувати проєктну документацію та провести експертизу проекту.

Згідно із технічним завданням, у проєкті повинні передбачити реконструкцію 5-поверхового адміністративного блоку будівлі Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту і будівництво легкоатлетичного манежу з 6 біговими доріжками, секторами для стрибків у довжину, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, сектором для штовхання ядра, тренажерною залою, волейбольним та баскетбольним майданчиком, тенісним кортом, стадіоном з мініфутболу, індрохокею, гандболу, бадмінтону, єдиноборств та гімнастики.

Також відмічається, що реконструкцію заплановано виконати у дві черги: 1 черга – будівництво легкоатлетичного манежу, 2 черга – реконструкція адміністративного блоку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас