У Білій Церкві виписали трьох пацієнтів, які побороли COVID-19, ще двоє очікують на виписку

Вилікувались коронавірус

Станом на 20 квітня у лікарні №3 знаходяться 14 хворих, діагноз 11-ти підтверджено лабораторно. Троє пацієнтів були виписані з інфекційного відділення, а ще двоє очікують на виписку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

В Україні лабораторно підтверджено 5710 випадків COVID-19. За добу зафіксовано 261 новий випадок, з них 16 у дітей і 43 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 78 осіб.

За останню добу проведено 1988 тестувань методом ПЛР.

Низька кількість тестувань за добу пов’язана з тим, що на Великдень зменшилась кількість людей, які звернулися з відповідними симптомами і яким необхідно було провести ПЛР-тестування. Також за минулу добу 7 областей (Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області) не надали жодної інформації про тестування українців на коронавірусну інфекцію. Очільник МОЗ дав доручення Головному санітарному лікареві Віктору Ляшку з’ясувати причини цієї ситуації.

За даними Київського обласного лабораторного центру, у Київській області станом на 10.00 20 квітня 2020 року офіційно підтверджено 333 випадки захворювання на коронавірус. За добу лабораторно підтверджено 29 нових випадків коронавірусної хвороби.

– в Обухівському р-ні – 57 (20 – смт Козин , 4-с. Романків, 8 – м. Українка, 22 – м. Обухів, 1 – с. Красна Слобідка, 1 – с. Нещерів,1- с. Германівка);
– у Києво-Святошинському р-ні – 95 (17 – с. Софіївська Борщагівка, 12 – Крюковщина, 25 – м . Вишневе, 9– м. Боярка, 5 – с. Гатне, 5 – с. Лісники, 4 – с. Святопетрівське , 4 – с. Дмитрівка, 2 – с. Тарасівка; 3 –с. Чайки, 2 – с. П. Борщагівка, 1 – с. Кременище, 3 – Білогородка, 1- Капітанівка, 1- с. Нове, 1- с. Гнатівка);
2 – у Баришівському р-ні;
4 – у Білоцерківському р-ні (с. М. Вільшанка, с. Фурси – 2, м. Узин);
10 – у Бориспільському р-ні, (2- с. Гнідин, 2 – с. Вороньків, 1 – Головурів, 3 – с. Гора,1- с. Кийлів, 1-с.Петропалівське);12 – у Броварському р-ні, (с. Зазим’я, Княжичі по 2 випадки, смт Калита – 2, Требухів -4, Погреби – 1, с. Велика Димерка – 1);
3 – у Бородянському р-ні;
6 – у Васильківському р-ні;
2 – у Вишгородському р-ні (с. Нові Петрівці);
1 – у Іванківському районі;
8 – у Макарівському р-ні;
3 – у Миронівському р-ні;
3 – у Кагарлицькому р-ні (с. Панікарча, с. Слобода -2);
3 – у Переяслав-Хмельницькому р-ні;
1 – у Поліському р-ні;
1 – у Рокитнянському р-ні;
7 – у Ставищенському р-ні (с. Гейсиха);
7 – у м. Біла Церква;
16 – у м. Бровари;
18 – у м. Бориспіль;
1 – у смт Бородянка;
10 – у м. Буча;
9 – м. Васильків;
8 – м. Вишгород;
20 – у м. Ірпінь;
4 – у м. Фастів;
1 – у смт Ворзель;
2 – у м. Гостомель;
1 – у смт. Коцюбинське;
1 – у смт Ставище;
8 – у м. Кагарлик;
3 – у м. Переяслав;
2 – у смт Рокитне;
1– у смт Іванків;
3 – смт Володарка.
З них на стаціонарному лікуванні – 91 особа, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 242 осіб.

Із них діти – 17: (смт Козин ; Обухів; с. Лісники; с. Гатне; с. Борщагівка; м. Бориспіль, м. Ірпінь; Поліський район, м. Фастів, м. Бровари, Василівський район). Одужало 26 людей.

За час пандемії померло – 11 людей: 6 випадків – Києво-Святошинський район (Вишневе, с. Святопетрівське, с. Гатне, с. Тарасівка), 1 випадок – Макарівський район (с. Мостище), 1 випадок – м. Біла Церква, 1 випадок – м. Фастів, 1 випадок – м. Васильків, 1 випадок – Ставищенський район. За добу нових випадків не зафіксовано.

За період з 14.03.2020 всього до Київського обласного лабораторного центру надійшло 1482 підозри на COVID-19. За останню добу отримано 42 повідомлення про підозру. Встановлено медичне спостереження за 2803 контактними особами.

🔺Перебування українських медичних працівників в Італії продовжиться ще на тиждень – до 25 квітня (на прохання італійської сторони).

🔺Минулого тижня був приріст випадків захворюваності на COVID-19 у діапазоні від 6,9 до 11,2%. Найбільша кількість нових випадків зафіксована у четвер, 16 квітня, – 501 особа. Але інкубаційний період коронавірусної хвороби складає до 14 днів, тому цілісну картину порушення карантинних заходів на Вербну неділю можна буде побачити цього тижня.

🔺В Україні закриті кордони для прибуття іноземних громадян під час карантину, в тому числі з РФ, яка займає четверту у світі сходинку по добовому зростанню кількості захворювань на коронавірусну інфекцію.

🔺Порядок вступу на інтернатуру для випускників вищих медичних навчальних закладів цього року залишиться без змін. Також, за погодженням Департаменту охорони здоров’я, випускникам, які навчаються державним коштом, буде запропоновано вільні місця на інтернатуру. Але другий етап медреформи вніс свої корективи, якими не передбачено заробітної плати для лікарів-інтернів. Це питання буде розглянуто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас