У Білій Церкві втопилась 9-річна дівчинка

Втопилася дівчинка

Трагедія сталася на річці Рось, коли дівчинка вигулювала собаку. Її тіло було знайдене за 3-4 метри від берега.

Спочатку про трагедію та пошук батьків дівчинки повідомив настоятель ПЦУ Покрови Божої Матері Микола Гопайнич на своїй сторінці у facebook.

Як повідомляє інспектор Білоцерківського відділу поліції Оксана Барковська, 31 липня 2020 року до Білоцерівського відділу поліції від випадкового перехожого надійшло повідмолення про те, що біля річки на перехресті вулиць Князя Володимира та Павличенко неподалік Таращанського мосту було виялено тіло дитини.

Оперативники кримінальної поліції Білоцерківського відділу поліції оперативним шляхом встановили мати дитини, яку згодом доставили на місце події, яка в подальшому опізнала тіло своєї дочки. Нею виявилася дівчинка, учениця школи №3 міста Блої Церкви, 2010 року народження. Сім’я дитини характеризується з позитивної сторони, в школі нарікань на них не було.

Наразі слідчі проводять огляд місця події. В подальшому буде відкрите кримінальне провадження за ст. 115 кримінального кодексу України вмисне вбиство, буде кваліфікуватись попередньо як нещасний випадок, однак після висновку експерта можна буде стверджувати справжню причину цієї трагедії.

Всі подробиці встановлюються, мати запевняє, що дівчинка ніколи не гуляла біля цієї річки, однак деякі свідки стведжують, що дівчинка часом гуляла, вигулювала свого песика поблизу цього місця.

Тіло дівчинки було виявлено близько 3-4 метрів від берега у зв’язку з тим, що там болотяна поверхня, можливо дівчинку затягнуло у це болото, внаслідок чого відбулась паніку. Це є однією із попередніх версій. Експерт визначить справжню причину загибелі і тоді вже можна буде стверджувати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас