Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Відео > У Білій Церкві відкрито голосування за нові назви вулиць та площ: пров. Курсовий на вул. 72 бригади та інші
У Білій Церкві відкрито голосування за нові назви вулиць та площ: пров. Курсовий на вул. 72 бригади та інші
Вівторок 30 Листопада, 2021

У Білій Церкві розпочались обговорення перейменування вулиць, провулків та площ.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської МТГ.

Багато вулиць нашої громади названі на честь військових діячів часів радянської окупації, героїв радянських міфів, російських письменників тощо. Більшість з них узагалі не мають відношення до Білої Церкви та України.

Натомість, є багато історичних осіб та подій, які мали значний вплив на здобуття, відновлення та збереження незалежності України, розвиток Білої Церкви та усієї громади.

До прикладу, такою історичною осибою є молодший сержант медичної служби Збройних Сил України, Герой України, кіборг Ігор Зінич.

Відтак, оголошено прийом пропозицій з наступних питань:

Зауваження щодо зазначених питань також подаються у письмовій чи усній формі на адресу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: бул. Олександрійський, 75, прим. 134; тел.: (04563) 5 10 45; е-mail: architect@bc-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 25.12.2021 року.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors