Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві відбувся забіг пам’яті загиблих захисниць та захисників України
У Білій Церкві відбувся забіг пам’яті загиблих захисниць та захисників України
Понеділок 16 Жовтня, 2023

15 жовтня у Білій Церкві на території дендропарку «Олександрія» відбувся захід пам’яті військових, які загинули під час російсько-української війни, – легкоатлетичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Захід був організований родинами полеглих воїнів за підтримки управлінням молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як зазначила організатор заходу, дружина загиблого Героя Любов Румянцева, забіг був ініційований по всій Україні та планується, аби у Білій Церкві він став щорічним.

Заступник міського голови Катерина Возненко наголосила, що цей забіг організований для того, аби нагадати, що зараз у нашій країні йде війна.

«Ми маємо пам’ятати і не лишатися осторонь біди тих родин, які переживають цю трагедію, – наголосила Катерина Возненко. – Ми маємо одне одного підтримувати, об’єднуватися, допомагати кожному, хто цього потребує».

До заходу долучилися близько 500 учасників, яких підтримували як знайомі, так і рідні Героїв, полеглих за волю та незалежність України. Залежно від своїх фізичних можливостей кожен міг подолати одну з трьох дистанцій на вибір – 1200 м (1 коло), 2400 м (2 кола) та 3600 м (3 кола). Переможці не визначалися, оскільки забіг мав на меті подолання дистанції, а не змагання на результат. 

Коментуючи забіг, учасники зазначили:

Тетяна Нікандрова, дружина загиблого Героя: «Я сьогодні бігла в пам’ять про свого чоловіка, Нікандрова Віталія. Я б хотіла подякувати всім, хто сьогодні разом з нами, адже цей забіг є дуже пам’ятним для наших родин»

Родина загиблого Героя Богдана Костюка: «Ми біжимо всією нашою родиною за мого брата Богдана Павловича Костюка, який трагічно загинув 6 жовтня 2022 року»

Марина Колонюк, мама загиблого Героя: «Я сьогодні бігала за свого сина Олександра. Я вважаю, що такі заходи повинні проводитися для того, щоб люди пам’ятали, хто стояв за нас і нашу Україну».

На згадку про захід всім учасникам забігу були вручені пам’ятні медалі.

У заході взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, громадськості, військовослужбовці, журналісти місцевих ЗМІ.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це вияв подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни. Будь-який захід, який відбувається сьогодні, можливий завдяки мужності та героїзму наших захисників.

Тож пам’ятаймо неоціненний подвиг Героїв щодня в усіх своїх справах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors