У Білій Церкві відбулася презентація книги Андрія Гудими “Україна – це доля”

презентація книги біла церква, поет з білої церкви, біла церква книжка

29 вересня у Білій Церкві відбулася визначна подія – презентація нової книги Андрія Дмитровича Гудими «Україна – це доля».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Ця книга унікальна за своєю тематикою та структурою. До неї увійшли історичні поеми та віршовані романи. Це перше видання в якому перед читачами постає історія України у віршованих творах. У послідовності й цілісності своїй, за тематикою і висвітленням подій, що мали вирішальне значення в житті нашого народу, це видання з епічного ряду літератури. Тематично об’єднавши відповідні «цикли» воєдино, автор збудував свою 1000-річну Україну і розпочав її віршом «Білій Церкві».

У ході презентації до присутніх звернувся радник міського голови Микола Антонюк, який від імені міського голови Геннадія Дикого привітав автора книги з черговим дебютом та висловив своє бачення внеску поета у розвиток культурного спадку нашого міста. Він вручив Андрію Гудимі подяку виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

На захід також завітало багато прихильників творчості Андрія Дмитровича: викладачі української мови та літератури, історії України, директор Централізованої бібліотечної системи ім. Петра Красножона Раїса Григоренко, завідуюча бібліотеки-філіалу №10 Ганна Нагорна та інші небайдужі містяни.

На завершення Андрій Гудима подякував присутнім, що завітали на цю зустріч, розповів історію написання книги та зачитав кілька рядків.

Приємно повідомити, що примірники нової книги «Україна – це доля» будуть роздані в усі філії Білоцерківської централізованої бібліотечної системи і в усі шкільні бібліотеки міста.

Для довідки: Андрій Дмитрович Гудима – поет, прозаїк і публіцист, учений і громадський діяч, щирий, привітний, товариський, якого добре знають тисячі жителів нашого міста і десятки тисяч читачів далеко за межами Білоцерківщини, а тому не дивина, що древнє місто гордиться своїм Почесним Громадянином і записало його до свого «Золотого Фонду».

Член Національної спілки письменників України з 1977 року, Андрій Дмитрович є лауреатом Білоцерківської міської літературно – мистецької премії ім. Івана Нечуя – Левицького за книгу поем «Дзвони на Россю»,  лауреатом обласних літературно-мистецьких премій ім. Миколи Трублаїні за поезії, опубліковані в пресі та Григорія Косинки за чотиритомник поезії, прози, публіцистики. Лауреат обласної премії ім. Володимира Вовкодава в галузі краєзнавства. Лауреат Всеукраїнських літературних премій: ім. Івана Нечуя-Левицького за роман «Кара без вини», ім. Михайла Коцюбинського за роман у віршах «Устим Кармалюк», ім. Олеся Гончара за кращу книгу прози «Тече до Бога моя сльоза», ім. Євгена Гуцала за семитомник вибраних творів.  Нагороджений кількома медалями та орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас