У Білій Церкві відбудеться турнір з середньовічного бою до Дня захисника України

середньовічні бої біла церква, турнір з середньовічного бою біла церква, гюргів біла церква

16 жовтня о 10:30 на Торговій площі біля БРУМу розпочнеться турнір з середньовічного бою до Дня захисника України. Лицарі, запеклі бої, історична середньовічна локація, виставка середньовічної та сучасної зброї , захоплююче тематичне вогняне шоу – все це чекатиме на гостей заходу. Будуть діяти локації як для дорослих, так і для дітей.

Турнір з середньовічного бою до Дня захисника України реалізовується у рамках міського конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства, на реалізацію яких виділяються кошти з міського бюджету.

Програма заходу:

– лицарські бої
– локація живої історії від клубу «Atira Ruthenia»
– вогняне шоу від театру вогню «Fly to the fire»
– виставка середньовічної і сучасної зброї
– майстер – класи з середньовічного бою
– лекторій (військова та історична тематика)
– лучний тир

Номінації представлені на заході: 10х10, 3х3 (жінки і чоловіки), Щит-Меч (жінки і чоловіки), древкова зброя (жінки і чоловіки).

На заході можна буде приміряти обладунки.

Також на заході можете побачити локацію живої середньовічної історії, дізнатися більше про середньовічний побут та військову справу, та ,звісно, пофотографуватися. Формат живої історії чудово зацікавлює у вивченні історії.

Завершення заходу буде буде палким, у прямому сенсі! “Fly to the fire” – перший театр вогню в Білій Церкві, підготував тематичну програму.

Рекомендовано для Вас