Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві в пологовому будинку померла майбутня мама із ненародженим дитям
У Білій Церкві в пологовому будинку померла майбутня мама із ненародженим дитям
Середа 4 Жовтня, 2023

Трагедія сталася у Білоцерківському пологовому будинку 2 жовтня 2023 року. Про неї в соціальній мережі повідомила сестра померлої.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Пряма мова:

2 жовтня я втратила сестру, а чоловік дружину та дитину нашу (Кутову) Марину Ситнікову . Вагітна жінка на 7му місяці вагітності потрапила до білоцерківского пологового будинку. Там її поклали до палати на четвертому поверсі. В неї був великий тиск та важко дихати. Майже п’ять днів їй ставили крапельниці, від чого тиск знизився, але дихати краще їй не стало, їй було важко дойти навіть до туалету, який був в кінці коридору.

В палату до неї нікого не пускали, щоб поміняти їй постіль, або прогодувати під час, коли їй ставили крапельницю, хоча відвідувачі були в бахілах, масці, шапочці та халаті. Душ, який був на поверсі, тільки для медичного персоналу, пацієнтам користуватися їм заборонено.

Лікар, який її лікував на звернення, що важко дихати та пересуватися, відповів, що у вагітних таке трапляеться, і коли ти дойдеш до туалету, то ми тебе відпустимо додому. За цей період, який моя сестра перебувала в лікарні, їй не зробили кардіограмму, а вони брали до уваги кардіограмму яка була зроблена почти 5 днів тому.

Коли вона померла, на питання, що трапилось їхня відповіть – що вночі з нею трапилось якась трагедія, ми самі не розуміємо.

Як жінка, котрій до родів лишалося ще два с половиною місяці, котра прибула в лікарню для допомоги, і була під наглядом у лікарів і жалілась, що в неї задишка, раптово померла під ранок, і не врятували навіть дитину? Що трапилось, можливо лікарі все-таки робили щось не те, або взагалі не робили, чи дивилася не в той бік. Що тепер робити та як жити далі?

Коментар керівника КНП БМР “Білоцерківський пологовий будинок” щодо трагедії, яка сталася у закладі 2 жовтня 2023

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors