У Білій Церкві в кафе 16-річній дівчині продали алкоголь

У Білій Церкві в одному із закладів по вулиці Леся Курбаса продали 16-річній дівчині алкоголь. Про це повідомила поліція Білої Церкви.

Вихідними, під час комплексного відпрацювання “Безпечне літо-2020” в місті Біла Церква, поліцейські ювенальної превенції Білоцерківщини провели ряд заходів.

За продаж 16-річній дівчині алкоголю в кафе по вулиці Леся Курбаса поліцейські склали на 35-річну продавчиню адміністративний протокол за ст.156 КУпАП, за що передбачений штраф у розмірі від 1700 до 6800 грн.

Крім цього поліцейські направили подання до Державної фіскальної служби стосовно позбавлення ліцензії на право торгівлі алкогольними виробами власників торгівельних закладів та сплати штрафу.

В подальшому по вулиці Леваневського поліцейські проводили профілактичні бесіди з неповнолітніми стосовно відповідальності за вживання та негативного впливу алкоголю і тютюну на організм людини.

Крім цього по вулиці Грибоєдова за розпиття алкоголю в громадському місці ювенальні поліцейські склали на 16-річного юнака адміністративні матеріали за ст.178 КУпАП. Покарання за таке порушення згодом визначать у Білоцерківському міськрайонному суді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас