Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві в гаражному кооперативі ділок зберігав контрафактний алкоголь майже на мільйон гривень
У Білій Церкві в гаражному кооперативі ділок зберігав контрафактний алкоголь майже на мільйон гривень
Субота 19 Листопада, 2022

В одному з гаражних кооперативів Білої Церкви, 44-річний місцевий ділок зберігав майже 300 безакцизних ємностей з алкоголем, об’ємом по 5 літрів та понад 160 ящиків з сурогатом у фольгованому упакуванні по 10 літрів кожна. Таку «знахідку» виявили правоохоронці Білоцерківського управління поліції Київщини під час відпрацювання.

Про це повідомляє Поліція Білоцерківщини.

Наразі приймається рішення щодо арешту вилученого майна та проведення судових експертиз.

Слідчі, за процесуальним керівництвом Білоцерківської окружної прокуратури, розпочали досудове розслідування за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів [ч.1 ст.204 ККУ] та за фактом виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів [ч.1 ст.199 ККУ]. Фігуранту загрожує до 7 років ув’язнення.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors