У Білій Церкві учні 5-11 класів повернуться за парти, позашкілля також запрацює

учні повертаються за парти біла церква, учні повертаються в школи біла церква, учні 5-11 класів повертаються за парти біла церква, дістанцийне навчання біла церква, повертаються за парти, очне навчання біла церква, повернуться в школу біла церква, учні знову підуть до школи

У Білій Церкві з 16 лютого відновлюється навчання в очній формі для школярів 5-11 класів та учнів закладів культури та спорту з дотриманням всіх протиепідемичних та санітарних норм.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Білої Церкви.

Таким чином, уже з 16 лютого школярі 5-11 класів зможуть повернутися за парти. Також відкриються заклади культури та спорту.

Юрій Петрик повідомив, що в Білій Церкві зменшилась кількість дітей та педагогічних працівникив на карантнних обмеженнях.
Із 332 класів початкової освіти лише 27 – на карантині, більшість яких з школи №17 (початкова ланка даної школи перебуватиме на карантині до кінця поточного тижня).  Середні та старші класи не перебували у навчальних закладах, тому контакту із потенційними хворими не мали.

Загалом у Білій Церкві налічується близько 1600 педагогічних працівників, з них на лікарняному 122 особи. І це дозволяє забезпечити безперебійну роботу навчального процесу.

Відтак, рішенням визначено:

  • Закладам загальної середньої освіти, закладам позашкільної освіти, школам мистецтв, дитячо-юнацьким спортивним школам Білоцерківської міської територіальної громади всіх типів і форм власності з 00 год. 00 хв. 16 лютого 2022 року відновити організацію освітнього процесу за очною формою навчання для здобувачів освіти 5-11 класів із дотриманням вимог протиепідемічних заходів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас