Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Коронавірус online > У Білій Церкві учні 5-11 класів повернуться за парти, позашкілля також запрацює
У Білій Церкві учні 5-11 класів повернуться за парти, позашкілля також запрацює
Вівторок 15 Лютого, 2022

У Білій Церкві з 16 лютого відновлюється навчання в очній формі для школярів 5-11 класів та учнів закладів культури та спорту з дотриманням всіх протиепідемичних та санітарних норм.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Білої Церкви.

Таким чином, уже з 16 лютого школярі 5-11 класів зможуть повернутися за парти. Також відкриються заклади культури та спорту.

Юрій Петрик повідомив, що в Білій Церкві зменшилась кількість дітей та педагогічних працівникив на карантнних обмеженнях.
Із 332 класів початкової освіти лише 27 – на карантині, більшість яких з школи №17 (початкова ланка даної школи перебуватиме на карантині до кінця поточного тижня).  Середні та старші класи не перебували у навчальних закладах, тому контакту із потенційними хворими не мали.

Загалом у Білій Церкві налічується близько 1600 педагогічних працівників, з них на лікарняному 122 особи. І це дозволяє забезпечити безперебійну роботу навчального процесу.

Відтак, рішенням визначено:

  • Закладам загальної середньої освіти, закладам позашкільної освіти, школам мистецтв, дитячо-юнацьким спортивним школам Білоцерківської міської територіальної громади всіх типів і форм власності з 00 год. 00 хв. 16 лютого 2022 року відновити організацію освітнього процесу за очною формою навчання для здобувачів освіти 5-11 класів із дотриманням вимог протиепідемічних заходів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors