Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > У Білій Церкві та Фастові БЕБ вилучило нелегальних електронних цигарок на 6 млн грн
У Білій Церкві та Фастові БЕБ вилучило нелегальних електронних цигарок на 6 млн грн
Вівторок 28 Березня, 2023

Детективи Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для заправки. Вилучено 17 тисяч пристроїв. 

Слідством встановлено групу осіб, які з березня 2022 року налагодили постачання незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного податку з подальшою реалізацією їх на території Київської області. 

Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві Київської області. Детективи Бюро економічної безпеки провели 6 обшуків, в ході яких вилучено майже 17 тисяч електронних цигарок та рідин для заправки. Також знайдено 220 тисяч гривень готівкою. 

Орієнтовна вартість вилученої з незаконного обігу підакцизної продукції становить майже 6 млн грн. Наразі встановлюється повне коло причетних осіб та деталі схеми постачання контрафактної тютюнової продукції. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської міської прокуратури.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors