Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві школи та позашкілля з 24 жовтня продовжать навчатись дистанційно
У Білій Церкві школи та позашкілля з 24 жовтня продовжать навчатись дистанційно
П’ятниця 21 Жовтня, 2022

Сьогодні було прийнято рішення «Про особливості роботи закладів освіти комунальної форми власності Білоцерківської міської територіальної громади з 24 жовтня 2022р.».

З 24 жовтня та до завершення періоду ракетної небезпеки і до прийняття окремого рішення навчальний процес у Білій Церкві продовжуватиметься за дистанційною формою навчання для здобувачів 1 — 11 класів та вихованців гуртків, секцій тощо. Усі масові та виховні заходи проводитимуться в онлайн форматі.

Також з 24 жовтня та до завершення періоду ракетної небезпеки чергові заклади дошкільної освіти комунальної форми власності Білоцерківської міської територіальної громади призупинять організацію освітнього процесу, а працівників закладів планують перевести на простій.

Щодо приватних закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які не належать до комунальної форми власності та розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади, рекомендують забезпечити організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання з 24 жовтня 2022р. та до завершення періоду ракетної небезпеки і прийняття окремого рішення.

Терміни канікул:

▪️ зимові — з 26 грудня 2022р. по 22 січня 2023р. 

▪️ весняні –  25 березня по 2 квітня 2023р.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors