У Білій Церкві розшукуються дві неповнолітні дівчини

розшук дітей біла церква

Дівчат розшукано!

Білоцерківським відділом поліції розшукуються дві неповнолітні дівчини, які самовільно залишили територію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», що по вул. Пушкінській, 29, в м. Біла Церква.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляється на сторінці Розшук дітей ГУНП в Київській області за сприяння ПрАТ Київстар.

Білоцерківським відділом поліції розшукується неповнолітня ТОМКОВИЧ ДАР’Я, 16 років, яка 11.08.2020 о 13:00 самовільно залишила територію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», що по вул. Пушкінській, 29, в м. Біла Церква, вихованкою якого вона є і до закладу не повернулася.

ПРИКМЕТИ: зріст 162 см, на вигляд 17 років, середньої статури, обличчя овальне, очі сірі, волосся коротке, світло-русяве з фарбованими в рожевий кінцями.На передпліччі лівої руки має татуювання у вигляді серця.

ОДЯГНЕНА: рожева футболка із зображенням квітів, чорні штани, світлі кросівки.

Також Білоцерківським відділом поліції розшукується неповнолітня ПАВЛОВСЬКА ЮЛІЯ, 14 років, яка 11.08.2020 близько 13:00 самовільно залишила територію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», що по вул. Пушкінській, 29, в м. Біла Церква, вихованкою якого вона є і до закладу не повернулася.

ПРИКМЕТИ: зріст 155 см, на вигляд 16-17 років, повної статури, обличчя кругле, очі сірі, губи повні, волосся світло-русе, до плечей, кінці пофарбовані у рожевий колір.

ОДЯГНЕНА: чорна футболка, чорна спідниця, білі кросівки.

Рекомендовано для Вас