Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > У Білій Церкві псевдомінер прийшов під кайфом та з наркотиками у Центр пробації: тепер він отримає термін за ґратами
У Білій Церкві псевдомінер прийшов під кайфом та з наркотиками у Центр пробації: тепер він отримає термін за ґратами
Середа 4 Січня, 2023

У Білій Церкві чоловік, який в минулому помідомив про замінування та вже мав умовний термін, тепер відбуватиме реальне покарання за ґратами через конфлікт у Центрі пробації.

Про це повідомляє «Муніципальна ВАРТА Білої Церкви».

На перевірку злочинець прийшов у стані наркотичного сп’яніння, сварився нецензурною лексикою та розмахував руками до поліціянтів. За подібну поведінку правопорушник тепер отримає реальний термін за ґратами.

Жив собі чоловік, якому стало нудно і він повідомив правоохоронців про замінування. (ст. 259 ККУ (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності)

Його знайшли і засудили до відбування покарання із випробувальним терміном на два роки із здійсненням обов’язкового періодичного нагляду. Другий шанс, так би мовити.

Втім хлопчина другий шанс використав специфічно. Навідавшись у Центр пробації (державна установа яка контролює умовно засуджених) він окрім того, що був під кайфом (чи то алкогольним, чи то наркотичним) ще й вирішив розповісти працівникам центру, як потрібно жити. І монолог цей був не філософський, а самий, що не є агресивний, щедро приправлений розмахуванням руками і обсценною лексикою (себто матюками).

Під час поверхневої перевірки у чоловіка виявили паперовий згорток із канабісом.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors