У Білій Церкві померла 58-річна жінка від COVID-19, – Геннадій Дикий

смерть коронавірус біла церква

Геннадій Дикий 30 травня прозвітував про стан справ у місті. Він повідомив, що у інфекційному відділенні Білоцерківської міської лікарні №3 знаходиться 13 хворих, з них 12 білоцерківців.  Усі з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Як повідомив мер, на амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 17 хворих. Під наглядом сімейних лікарів – 99 контактних осіб. Вчора було виписано двоє пацієнтів, що вже одужали, один з них білоцерківець.

За інформацією, наданою Київською обласною адміністрацієюу Білій Церкві за весь період зафіксовано 53 випадки коронавірусної інфекції. У Білоцерківському районі – 9 хворих. Випадки зафіксовані в с. М. Вільшанка – 1, Фурси – 2, с. Іванівка – 1, м. Узин – 5.

Геннадій Дикий

На жаль, за минулу добу ми маємо продовження сумної статистики з коронавірусу.
Померла мешканка Білої Церкви, жінка 58 років.

П’ять днів лікарі боролися за її життя, проводилось повноцінне лікування та киснева терапія, але при поступленні до лікарні в неї вже була значна площа ураження легень і організм не зміг здолати хворобу.

Геннадій Дикий закликав всіх берегти себе, не зволікати зі зверненням до лікаря. Якщо ви маєте симптоми (підвищена температура, ускладнене дихання, сухий кашель) негайно самоізолюйтесь і зверніться до сімейного лікаря або до центрів первинної медико-санітарної допомоги за телефонами 6-03-12, 5-16-32.
Обов’язково дотримуйтесь карантинних норм у громадських місцях, а якщо бачите порушення, телефонуйте до поліції 102 чи до Муніципальної варти 096-305-00-02.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас