У Білій Церкві поліцейські здійснили мрію 6-річного хлопчика (Відео, фото)

поліцейські здійснили мрію біла церква

Мрії здійснюються, особливо, коли їх виконують не казкові герої, а люди з реального життя. Тим паче у поліцейській формі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Знайомтесь, це 6-річний Єгор – майбутній захисник України. Незважаючи на складну долю, у нього дуже добре серце та благородна мрія – хоч на день стати поліцейським та допомагати людям. Про це пише пресслужба поліції Київщини.

Про заповітну мрію хлопчика дізналась керівник інклюзивного центру Білої Церкви Леся Руденко. Єгорчик перебуває під опікою їхнього центру упродовж трьох років, тому вони звернулись по допомогу у здійсненні мрій до працівників місцевого відділу поліції. 

Правоохоронці не залишились осторонь, адже незважаючи на завантаженість та складність роботи поліцейських – час на добрі вчинки завжди знайдеться.

Начальник Білоцерківського відділення поліції № 1 Андрій Галюк запросив малюка «на службу», де на нього вже чекала його справжня поліцейська форма. 

Робочий день Єгорчика розпочався з плідної роботи – потрібно розглянути безліч «документів» та особисто проставити підписи і печатки. Хлопчик так захопився поставленими завданнями, що й не помітив, як пролетів час. Після «поліцейської роботи» на нього вже чекала екскурсія по відділу поліції та службовий автомобіль. Він із неприхованим захопленням оглядав поліцейську автівку та навіть подавав команди у гучномовець. 

Також «новенький» поліцейський познайомився із роботою кінологів, які провели для маленького колеги майстер-клас із службовими собаками.

Наприкінці зустрічі хлопчик отримав подарунки та солодощі й запевнив поліцейських, що буде добре вчитися і в майбутньому обов’язково стане захисником України. 

Щирі усмішки та емоції маленького мрійника завжди залишаться для поліцейських приємною згадкою про чудовий день.  

Мрії здійснюються – не бійся своїх бажань! 

Відео телеканалу Еспресо Біла Церква:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас