У Білій Церкві почастішали випадки крадіжок з автомобілів

крадіжки з авто біла церква

Поліція Білої Церкви звернулась до власників автомобілів задля збереження їх майна, тому що в місті почастішали випадки крадіжок з автомобілів.

Останнім часом в Білій Церкві почастішали випадки крадіжок з автомобілів. Передусім крадіїв приваблюють цінні речі, залишені в автомобілі. Деякі неуважні водії взагалі забувають зачинити автомобіль і крадій з легкістю заволодіє речами, відчинивши дверцята. Але, навіть, коли автомобіль зачинений це всеодно їх не зупининяє. Як правило, в такому випадку страждає скло автомобіля, яке зловмисники розбивають заради залишених власником речей в автомобілі.

З початку року на території Білоцерківщини зафіксовано 36 випадків, коли злочинці скоювали крадіжки з автомобілів. Якщо брати до уваги минулий рік, то за цей самий період було скоєно 12 таких злочинів, тобто крадіжки з автомобілів збільшились втричі.

Поліцейські постійно працюють в цьому напрямку і боротьба зі злочинністю триває і надалі. Минулого місяця слідчі скерували до суду обвинувачення стосовно 23-річного молодика з Білої Церкви, який таким чином поцупив майно дев’яти автолюбителів в різних районах міста. Минулого тижня працівники кримінальної поліції затримали громадянина Грузії, якому слідчі вже повідомили про підозру у крадіжках з трьох автомобілів.

Тому поліція звернулась до всіх громадян із застереженням, залишати автомобілі, особливо ті, які не облаштовані сигналізацією та іншими засобами захисту, на охороняємих автостоянках, в освітлених місцях або на ділянках з відеоспостерженням. Це полегшить роботу поліції у розшуку зловмисників. Не залишайте цінних речей у автомобілі, навіть якщо виходите у справах на 5 хвилин, пам’ятайте про можливі наслідки. Крадіжка цінний речей, грошей, пошкодження автомобіля та зіпсований настрій-це той мінімум, який вас очікує за таку недбалість. Зрозумійте, що залишаючи свої речі, ви провокуєте злодіїв на скоєння ними крадіжок. Пам’ятайте, що збереження ваших речей залежить в першу чергу від вас самих. Бережіть своє майно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас