Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві побудують два сучасних спортивних об’єкти всеукраїнського масштабу: велотрек, зал для занять важкою атлетикою
У Білій Церкві побудують два сучасних спортивних об’єкти всеукраїнського масштабу: велотрек, зал для занять важкою атлетикою
Середа 3 Листопада, 2021

Передбачається  будівництво велотреку з сучасною трасою площею 40 тис кв. м з міні полями для тренувань та гуртожитком. Також планується спорудити окрему трасу для  BMX спорту. А на масиві Леваневського побудувати біля ЗОШ №20 залу для занять важкою атлетикою.

03 листопада відбулось засідання позачергової сесії Білоцерківської міської ради. Приводом її проведення стало терміновість прийняття  важливих рішень щодо участі Білої Церкви у державній програмі «Велике будівництво»,  яка спрямована на масштабну розбудову якісної інфраструктури в Україні.

Зокрема, наразі розглядається можливість будівництва  у Білій Церкві двох сучасних спортивних об’єктів, всеукраїнського масштабу.

Міський голова Геннадій Дикий: «Розгляд сьогоднішніх п’яти питань стосуються будівництва за державні кошти двох спортивних об’єктів . Перший – це знаковий для нашого міста об’єкт – велосипедна школа олімпійського резерву «Промінь», де передбачається  будівництво велотреку з сучасною трасою площею 40т тис. м кв. з міні полями для тренувань та гуртожитком, щоб мали змогу приїжджати та займатися не тільки місцеві спортсмени, а й з усієї України. Також там буде споруджено окрему трасу для  BMX спорту.  Передбачається, що це буде унікальний об’єкт у масштабах України. Він дасть можливість продовжити розвиток та славетні традиції велосипедного спорту, адже у нашій школі виховувалися призери європейський і світових змагань та функціонує потужний ветеранський велосипедний рух.

Другий об’єкт – це будівництво на масиві Леваневського, біля ЗОШ №20, залу для занять важкою атлетикою. Такий  зал є актуальним для житлового масиву, на якому проживає понад 30 тис. містян. Отож, новий сучасний зал дасть можливість займатися великій кількості дорослих й дітей силовими видами сорту».

Отож, депутати ухвалили низку рішень, які дозволять урегулювати питання щодо використання земельних ділянок під проєктування та спорудження зазначених об’єктів:  

-про укладення з Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації договорів суперфіцію земельних ділянок за адресою: вул. Карбишева, м. Біла Церква, Київська область  з кадастровими номерами 3210300000:06:030:0064, 3210300000:06:030:0061;

            -про виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється, з кадастровими номерами 3210300000:06:030:0064, 3210300000:06:030:0061 та об’єднання двох земельних ділянок в одну земельну ділянку;

            -по припинення права постійного користування земельною ділянкою загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 м. Біла Церква Київської області.

            -про укладення з Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації договору суперфіцію земельної ділянки за адресою: вул. Некрасова, 121, м. Біла Церква, Київська область.

            -про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 2,4017 га, кадастровий номер 3210300000:07:016:0065.

Дані земельні ділянки залишаються у комунальній власності, згідно із договорами Київській обласній державній адміністрації надається право користування ними для забудови (суперфіції).

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors