У Білій Церкві пацієнт із підозрою на COVID-19 самовільно полишив лікраню

втік з лікарні в білій церкві

Вчора, 21 травня, в місті сталася подія, із пацієнтом КНП БМР “Білоцерківської міської лікарні № 3”, яка спричинила серед жителів певні хвилювання.

Про це пише прес-служба Білоцерківської міської ради.

Пацієнт, житель Білої Цервки, який має ПІДОЗРУ на захворювання коронавірусом COVID-19, незважаючи на прохання чергового лікаря, самовільно покинув стаціонар лікарні та на власному транспорті поїхав до місця свого проживання.

Після бесід телефонним зв’язком, проведених його сімейним лікарем, лікарями міської лікарні № 3 та представниками місцевої поліції щодо необхідності проведення дообстеження в умовах стаціонару, білоцерківець погодився повернутися до лікарні. Цього ж дня його було доставлено каретою екстреної медичної допомоги назад у міську лікарню № 3.

Наголошуємо, що даний пацієнт, НЕ Є ХВОРИМ НА COVID 19, а лише має ПІДОЗРУ і буде очікувати результати ПЛР-тесту в умовах стаціонару, в ізоляції.

Дякуємо лікарям міста та працівникам поліції, які належно спрацювали, провели роз’яснювальні бесіди та переконали громадянина провести всі необхідні процедури відповідно до визначеного протоколу дій.

Отож, ситуація під контролем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас