У Білій Церкві патрульна поліція обмежує прийом громадян через карантин

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19” в управлінні патрульної поліції у Київській області та в батальйонах патрульної поліції м. Борисполь, м. Біла Церква та с. Чайки, прийом громадян — обмежено!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:
1. Видача евакуйованого транспортного засобу;
2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

📨📧 З усіх інших питань просять звертатися:

до УПП у Київській області письмово, на адресу: 04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 19, або на електронну пошту kyiv.region@patrol.police.gov.ua

до БПП у м. Бориспіль: 08301 м. Бориспіль, вул. Кошового, 4, або на електронну пошту boryspil@patrol.police.gov.ua

до БПП у м. Біла Церква: 09109, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 18-А, або на електронну пошту bilatserkva@patrol.police.gov.ua

до БПП у с. Чайки: 08130 с. Чайки, вул. Лобановського, 32-а, або на електронну пошту chaiky@patrol.police.gov.ua

💡Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ “Про звернення громадян”.

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

🚨 З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

Також скасовує Білоцерківвода прийом громадян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас