У Білій Церкві остаточно розпустили виконком та звільнили секретаря міської ради (Відео)

Депутатами міської ради під час 83 сесії було прийнято рішення про розпуск  виконавчого комітету Білоцерківської місткої ради та, шляхом таємного голосування, проголосувано за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Вадима Кошеля.

За підсумками таємного голосування 27 депутатів (з 38 присутніх) проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря ради Вадима Кошеля, один – проти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Колеги Кошеля по фракції “Всеукраїнське об’єднання Свобода “підозрюють, що мала місце фальсифікація. 

Депутат Юрій Оселедько з фракції “Всеукраїнське об’єднання Свобода” вважає, що таким чином група депутатів змістила Кошеля, щоб поставити на його місце свою людину.

“Підстав для його звільнення не було, оскільки він показав себе принциповою, чесною, непідкупною людиною і показав, що міськрада може бути без корупції. Це по-перше, а по-друге, голосування було проведено з порушенням всіх норм регламенту: питання було винесено в зал без попередньої його публікації, а підрахунок голосів вівся не в залі, а за зачиненими дверима, куди забрали і ящик, і чисті бюлетені . Я думаю, що є група депутатів з далекосяжними планами. Їм потрібен “свій” секретар, через якого можна буде впливати на розподіл бюджету. Що це буде за людина, я не знаю і тому не можу сказати”, – заявив він.

Кошеля вибрали секретарем Білоцерківської міськради в листопаді 2017 року – майже два роки тому. Його кандидатуру підтримали всі учасники таємного голосування.

Рекомендовано для Вас