Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > У Білій Церкві обговорили важливі аспекти законодавчих змін щодо застосування РРО
У Білій Церкві обговорили важливі аспекти законодавчих змін щодо застосування РРО
Середа 12 Січня, 2022

З 01 січня 2022 року вступають в дію норми законодавства щодо розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

З цього приводу, 12 січня у Білій Церкві за ініціативою заступника директора Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви Оксани Сахарової відбулась зустріч за актуальною темою «Застосування касових апаратів та товарний облік».

Для того, щоб детальніше розібратися у податкових новаціях, на зустріч були запрошені: начальник Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталія Коновал, генеральний директор ТОВ  «Мій радник» Валентина Кононенко,  комерційний директор ТОВ  «Мій радник» Валентина Лещенко та головний бухгалтер ТОВ  «Мій радник»  Ірина Гаффарова.

У ході зустрічі фахівці розповіли про те, як працюють РРО/ПРРО, які переваги ПРРО, порівняно з класичними (апаратним) РРО, етапи реєстрації пристроїв та що очікує бізнес в умовах застосування ПРРО, як альтернативи класичним РРО.

Ірина Гаффарова також звернула увагу на особливості застосування платного та розробленого ДПС України безкоштовного програмного забезпечення для встановлення на гаджети суб’єктів господарювання.

Також спікери проінформували присутніх про розширення кола суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати РРО/ПРРО: 01 січня закінчився перехідний період і застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку другої-четвертої груп стало обов’язковим. Це стосується продажу товарів (надання послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операцій з приймання готівки для подальшого її переказу. При цьому, РРО/ПРРО не будуть застосовувати платники єдиного податку першої групи.

Під час зустрічі підприємці мали змогу отримати відповіді на актуальні питання та практичні поради.

Для учасників, які не змогли відвідати захід, велась онлайн трансляція.

У заході взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці громади та представники ЗМІ.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors