У Білій Церкві нова жертва коронавірусу: помер 56-річний чоловік

У Білій Церкві помер 56-річний чоловік від коронавірусу. Це вже друга смерть за останні дві доби. Всього за період пандемії коронавірусу в Білій Церкві померли 3 місцевих жителі.

За інформацією, наданою прес-службою Білоцерківської міської ради, станом на 31 травня у інфекційному відділенні міської лікарні №3 знаходиться 17 хворих. У 16 з них діагноз підтверджено. На амбулаторному лікуванні перебувають 15 осіб. Під наглядом сімейних лікарів знаходяться 98 осіб, що перебували в контакті з хворими.

Пряма мова:

На жаль, за минулу добу помер ще один білоцерківець.
Чоловіку 56 років було поставлено діагноз COVID-19 ще 15 травня, 22 травня діагноз було підтверджено обласною лабораторією. Весь цей час білоцерківець знаходився у лікарні, втім його організм не справився з хворобою навіть з допомогою лікарів.

За інформацією, наданою Київською обласною адміністрацієюу Білій Церкві за весь період пандемії зафіксовано 53 випадки коронавірусної інфекції. У Білоцерківському районі – 9 хворих. Випадки зафіксовані в с. М. Вільшанка – 1, Фурси – 2, с. Іванівка – 1, м. Узин – 5.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас