У Білій Церкві невідомі стріляли у собаку: патрульні доставили її у ветеринарну клініку

у білій церкві стріляли у собаку, вистрілили в собаку біла церква, поранили собаку в білій церкві, стріляли у собаку біла церква, патрульні біла церква

Білоцерківські патрульні допомогли травмованому собаці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

29 листопада на планшет поліцейських надійшов виклик про стрільбу на вулиці Декабристів. Заявниця повідомила, що чула три постріли. Після чого жінка вийшла з оселі та помітила біля під’їзду поранену собаку. Хто саме здійснив постріли заявниця не бачила.

Про це повідомляє патрульна поліція Білої Церкви.

Інспектори зглянулись над бідолагою, взяли тварину до службового авто й поїхали до ветеринарної клініки.

Ми дякуємо лікарю за допомогу, а також громадянці за небайдужість та виклик на лінію 102. Гуманне поводження з тваринами є однією із багатьох ознак цивілізованого суспільства.” – повідомляє патрульна поліція.

В Україні жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а також пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.

У разі, якщо ви помітили, що хтось жорстоко поводить себе з тваринами одразу телефонуйте на лінію 102.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас